zpět na seznam všech analýz

Taneční liga

Tento neoficiální žebříček soutěží Taneční ligy navazuje na dříve realizovaný způsob vyhodnocování soutěží Taneční ligy ČSTS.

Do výsledků Taneční ligy se započítávají výsledky vždy celého tanečního páru. V případě změny partnerky či partnera se získané body nepřipočítávají k bodům v minulosti již získaným v jiném složení páru.

Po najetí na datum konání soutěže se vám zobrazí místo konání a název soutěže.

Pořadí Pár Body
celkem
7. 4. 2. 6. 25. 8. 22. 9. 10. 11. 24. 11. 1. 12.
1. Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
TK Olymp Olomouc (CZ)
969 3/28
225 b
1/29
252 b
2/33
231 b
1/27
252 b
2/34
215 b
- 1/26
234 b
2. Zíma Jakub & Bernátová Natálie
COOL DANCE (CZ)
940 2/28
248 b
3/29
210 b
- - 1/34
234 b
2/37
248 b
-
3. Vokurka Ondřej & Hřebíčková Eliška
COOL DANCE (CZ)
854 4/28
203 b
2/29
231 b
- - 3/34
195 b
3/37
225 b
-
4. Felcman Matyáš & Růžičková Lucie
TK Fortuna Zlín (CZ)
839 - - 3/33
210 b
2/27
231 b
- 4/37
203 b
3/26
195 b
5. Gajdoš Ondřej & Růžičková Zuzana
TK Koškovi Liberec (CZ)
701 - - 6/33
147 b
4/27
189 b
5/34
156 b
5/37
180 b
4/26
176 b
6. Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
522 - - 1/33
252 b
- - 1/37
270 b
-
7. Přibyl Filip & Kopecká Laura
COOL DANCE (CZ)
512 - 9/29
94 b
11/33
68 b
5/27
168 b
6/34
137 b
8/37
113 b
-
8. Mylek Dominik & Bajgarová Michaela
COOL DANCE (CZ)
476 10/28
84 b
10/29
84 b
11/33
68 b
7/27
126 b
7/34
108 b
6/37
158 b
-
9. Los Chovanec Oliver & Šáchová Tina
iDance Studio (CZ)
458 9/28
101 b
5/29
168 b
4/33
189 b
- - - -
10. Kvapil Tomáš & Musilová Ellen
MZ Dance Team (CZ)
441 - 7/29
126 b
8/33
105 b
3/27
210 b
- - -
11. Novotný Jakub & Bobková Barbora
COOL DANCE (CZ)
399 - - - - 7/34
108 b
7/37
135 b
5/26
156 b
12. Fried Martin & Vondřejcová Sára
TK Sparta Praha (CZ)
391 - - - - 4/34
176 b
- 2/26
215 b
13. Petráš Jan & Petrášová Veronika
TK Trend Ostrava (CZ)
386 8/28
113 b
6/29
147 b
7/33
126 b
- - - -
14. Sokol Daniel & Mužná Kristýna
TK Elán Třinec (CZ)
378 - - 9/33
94 b
6/27
147 b
- - 6/26
137 b
15. Kudláč Matěj & Grégrová Kristýna
COOL DANCE (CZ)
347 13/28
62 b
- 13/33
55 b
10/27
84 b
11/34
68 b
11/37
78 b
7/26
117 b
16. Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára
MZ Dance Team (CZ)
347 6/28
158 b
4/29
189 b
- - - - -
17. Slepička Adam & Klápová Jana
MZ Dance Team (CZ)
293 21/28
36 b
13/29
57 b
13/33
55 b
9/27
94 b
9/34
87 b
15/37
54 b
-
18. Kopáček Marek & Hrubá Zuzana
MZ Dance Team (CZ)
281 15/28
54 b
- 10/33
84 b
- 13/34
53 b
10/37
90 b
-
19. Novotný Jakub & Nebeská Karolína
COOL DANCE (CZ)
273 - 8/29
105 b
5/33
168 b
- - - -
20. Tománek Jonáš & Růžičková Lucie
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
270 1/28
270 b
- - - - - -
21. Skulina Stanislav & Kluzová Klára
TK Marendi (CZ)
267 18/28
45 b
12/29
63 b
23/33
31 b
13/27
55 b
- 13/37
62 b
9/26
87 b
22. Vlček Jan & Příplatová Petra
TK Koškovi Liberec (CZ)
261 19/28
42 b
16/29
48 b
15/33
49 b
8/27
105 b
12/34
59 b
17/37
45 b
-
23. Kuntoš Vilém & Kábrtová Vendula
COOL DANCE (CZ)
224 - 20/29
36 b
21/33
34 b
17/27
45 b
19/34
35 b
17/37
45 b
8/26
98 b
24. Svěntý Mikuláš & Procházková Julia
TK Olymp Olomouc (CZ)
212 - - 18/33
41 b
16/27
48 b
- 17/37
45 b
10/26
78 b
25. Florian Daniel & Kasalová Linda
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
194 25/28
30 b
18/29
41 b
20/33
36 b
13/27
55 b
15/34
47 b
16/37
51 b
-
26. Ondruš David & Kunčáková Sára
TK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
191 - - - 11/27
73 b
23/34
29 b
21/37
36 b
13/26
53 b
27. Felcman Matyáš & Bobková Barbora
TK Fortuna Zlín (CZ)
180 5/28
180 b
- - - - - -
28. Maschke Martin & Pavlíčková Nikola
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
177 16/28
51 b
18/29
41 b
22/33
32 b
19/27
39 b
22/34
30 b
20/37
39 b
15/26
46 b
29. Veverka Dominik & Kasálková Julie
TK Olymp Olomouc (CZ)
160 - - 15/33
49 b
- 16/34
43 b
12/37
68 b
-
30. Michálek Lukáš & Osičková Hana
KST Silueta Praha (CZ)
152 - 24/29
29 b
32/33
28 b
18/27
42 b
- 22/37
35 b
15/26
46 b
31. Prágr Adam & Rumpíková Amálie
TK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
151 - - 17/33
45 b
12/27
63 b
16/34
43 b
- -
32. Lasík Adam & Rabihová Nicol
TK Admira (CZ)
151 - 17/29
45 b
- 26/27
28 b
19/34
35 b
29/37
30 b
17/26
41 b
33. Novák Petr & Hrnčiríková Vendulka
TK Gradace Kroměříž (CZ)
135 7/28
135 b
- - - - - -
34. Horák Filip & Plná Karolína
Karlovy Vary (CZ)
133 - 27/29
28 b
- - 28/34
26 b
25/37
30 b
14/26
49 b
35. Hošek Lukáš & Dobrozemská Veronika
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
128 - - - 15/27
50 b
10/34
78 b
- -
36. Sviták Vítek & Stejskalová Karla
COOL DANCE (CZ)
127 20/28
39 b
23/29
31 b
- - - 14/37
57 b
-
37. Petřík Josef & Malíková Kateřina
TK Gradace Kroměříž (CZ)
124 - - 29/33
28 b
20/27
35 b
- 28/37
30 b
21/26
31 b
38. Mašek Štěpán & Högerová Zuzana
MZ Dance Team (CZ)
121 17/28
48 b
11/29
73 b
- - - - -
39. Routa Ondřej & Větrovská Petra
TK Sparta Praha (CZ)
120 24/28
32 b
- - 24/27
29 b
24/34
27 b
24/37
32 b
-
40. Kolák Albert & Průšová Alexandra
Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ)
112 27/28
30 b
29/29
28 b
- 27/27
28 b
30/34
26 b
37/37
23 b
25/26
26 b
41. Indro Dominik & Ferjancová Liana
Faber dance team (SVK)
101 - - - - - 9/37
101 b
-
42. Walek Filip & Balážová Beáta Char
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
97 - - - - 28/34
26 b
35/37
30 b
17/26
41 b
43. Kneschke Alexandr & Donici Evelina
COOL DANCE (CZ)
93 - 14/29
52 b
18/33
41 b
- - - -
44. Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina
Altadance Sport (CZ)
93 - - - - 24/34
27 b
31/37
30 b
19/26
36 b
45. Hruška Štěpán & Látalová Valerie
TK Olymp Olomouc (CZ)
90 - - 27/33
28 b
20/27
35 b
24/34
27 b
- -
46. Fried Martin & Vaňáčová Johana
TK Sparta Praha (CZ)
84 10/28
84 b
- - - - - -
47. Vild Jan & Epsteinová Sofie
COOL DANCE (CZ)
80 - 14/29
52 b
26/33
28 b
- - - -
48. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola
TK Sparta Praha (CZ)
73 - 21/29
34 b
- - 18/34
39 b
- -
49. Herman David & Koštovalová Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
68 12/28
68 b
- - - - - -
50. Polášek Adam & Naďová Dominika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
67 - - - - - 23/37
33 b
20/26
34 b
51. Jackuliak Erik & Obertova Timea
Faber dance team (SVK)
64 - - - - - - 11/26
64 b
52. Osička Tobias & Gromusová Liliana
TK Classic při SVČ Hodonín (CZ)
64 - - - - - - 11/26
64 b
53. Čadílek Adam & Blokešová Anna
TK Olymp Olomouc (CZ)
62 - - - 22/27
32 b
- 26/37
30 b
-
54. Mašek Štěpán & Svojtková Tereza
MZ Dance Team (CZ)
61 - - - - 21/34
31 b
32/37
30 b
-
55. Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca
TK Astra Praha (CZ)
61 23/28
33 b
25/29
28 b
- - - - -
56. Pawlowski Dominik & Prokopová Barbora
COOL DANCE (CZ)
60 - - - - - 29/37
30 b
22/26
30 b
57. Bejr Michael & Procházková Sofie
COOL DANCE (CZ)
58 - 27/29
28 b
- - - 32/37
30 b
-
58. Szmek Antonín & Suszková Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
57 14/28
57 b
- - - - - -
59. Pecháček Petr & Strašáková Natálie
TK Henzély-Swing (CZ)
57 - - 30/33
28 b
24/27
29 b
- - -
60. Helmich Viktor & Holá Helena
TK DanceTime (CZ)
57 - - - - 24/34
27 b
27/37
30 b
-
61. Dufka Petr & Kolenková Alexandra
TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
56 - - - - - 36/37
30 b
26/26
26 b
62. Badej Michal & Ivankova Anastasia
TK MDK Sokolov (CZ)
56 26/28
30 b
- - - 34/34
26 b
- -
63. Forejt Jan & Koubová Klára
MZ Dance Team (CZ)
56 - - - - 32/34
26 b
34/37
30 b
-
64. Holík Tomáš & Haškovcová Františka
Fuego Říčany (CZ)
54 - 26/29
28 b
- - 30/34
26 b
- -
65. Šafář Ondřej & Jungwirthová Tereza
BOHEMIA DANCE CLUB (CZ)
49 - - - - 14/34
49 b
- -
66. Čadílek Adam & Holíková Vanesa
TK Olymp Olomouc (CZ)
36 21/28
36 b
- - - - - -
67. Šustek Michal & Pitrunová Zuzana
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
32 - - - 22/27
32 b
- - -
68. Jelínek Matyáš & Nezvedová Emma
CTS Perfect Pardubice (CZ)
32 - 22/29
32 b
- - - - -
69. Vernársky Martin & Macková Linda
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA (SVK)
30 28/28
30 b
- - - - - -
70. Patráš Peter & Šmondrková Izabela
Fáber Dance Team Slovakia (SVK)
29 - - - - - - 23/26
29 b
71. Bortlík Adam & Doležalová Adéla
TK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
29 - - 24/33
29 b
- - - -
72. Balcárek Tomáš & Marešová Martina
TŠ Atak Tábor (CZ)
28 - - 31/33
28 b
- - - -
73. Rada Martin & Maderová Claudia
TK Astra Praha (CZ)
28 - - 33/33
28 b
- - - -
74. Pawlowski Dominik & Studená Beáta
COOL DANCE (CZ)
28 - - 28/33
28 b
- - - -
75. Kapitán Filip & Vejrostová Jolana
TK Gradace Kroměříž (CZ)
28 - - 25/33
28 b
- - - -
76. Bečica Vojtěch & Michálková Kristýna
KST Swing Kroměříž (CZ)
27 - - - - - - 24/26
27 b
77. Oswald Šimon & Škardová Soňa
TK MDK Sokolov (CZ)
26 - - - - 33/34
26 b
- -