zpět na seznam všech analýz

Taneční liga

Tento neoficiální žebříček soutěží Taneční ligy navazuje na dříve realizovaný způsob vyhodnocování soutěží Taneční ligy ČSTS.

Do výsledků Taneční ligy se započítávají výsledky vždy celého tanečního páru. V případě změny partnerky či partnera se získané body nepřipočítávají k bodům v minulosti již získaným v jiném složení páru.

Po najetí na datum konání soutěže se vám zobrazí místo konání a název soutěže.

Pořadí Pár Body
celkem
7. 4. 2. 6. 25. 8. 22. 9. 10. 11. 24. 11. 1. 12.
1. Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
TK Olymp Olomouc (CZ)
1004 2/26
248 b
1/23
234 b
1/33
270 b
1/27
252 b
2/21
198 b
- 1/20
234 b
2. Los Chovanec Oliver & Šáchová Tina
iDance Studio (CZ)
913 3/26
225 b
2/23
215 b
3/33
225 b
- - 2/33
248 b
-
3. Felcman Matyáš & Růžičková Lucie
TK Fortuna Zlín (CZ)
832 - - 4/33
203 b
2/27
231 b
- 4/33
203 b
3/20
195 b
4. Kočař Dušan & Rudy Šarlota
iDance Studio (CZ)
712 8/26
113 b
4/23
176 b
5/33
180 b
- - 5/33
180 b
4/20
176 b
5. Fried Martin & Vondřejcová Sára
TK Sparta Praha (CZ)
656 - - - - 1/21
216 b
3/33
225 b
2/20
215 b
6. Gajdoš Ondřej & Růžičková Zuzana
TK Koškovi Liberec (CZ)
644 - - 7/33
135 b
5/27
168 b
4/21
162 b
6/33
158 b
5/20
156 b
7. Helmich Viktor & Holá Helena
TK DanceTime (CZ)
533 9/26
96 b
5/23
156 b
13/33
62 b
- 3/21
180 b
9/33
101 b
-
8. Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
518 - - 2/33
248 b
- - 1/33
270 b
-
9. Vlček Jan & Příplatová Petra
TK Koškovi Liberec (CZ)
464 12/26
68 b
8/23
98 b
10/33
84 b
6/27
147 b
9/21
80 b
7/33
135 b
-
10. Kuntoš Vilém & Kábrtová Vendula
COOL DANCE (CZ)
429 - 9/23
87 b
14/33
57 b
8/27
100 b
7/21
99 b
8/33
113 b
7/20
117 b
11. Kvapil Tomáš & Musilová Ellen
MZ Dance Team (CZ)
427 - 6/23
137 b
9/33
101 b
4/27
189 b
- - -
12. Sokol Daniel & Mužná Kristýna
TK Elán Třinec (CZ)
404 - - 10/33
84 b
7/27
126 b
- 14/33
57 b
6/20
137 b
13. Fried Martin & Vaňáčová Johana
TK Sparta Praha (CZ)
375 5/26
180 b
3/23
195 b
- - - - -
14. Kuča Josef & Šeráková Daniela
KAT Zbraslav (CZ)
368 - - 6/33
158 b
3/27
210 b
- - -
15. Slepička Adam & Klápová Jana
MZ Dance Team (CZ)
349 14/26
57 b
11/23
68 b
17/33
47 b
10/27
84 b
7/21
99 b
17/33
48 b
8/20
98 b
16. Veverka Dominik & Kasálková Julie
TK Olymp Olomouc (CZ)
347 - - 8/33
113 b
- 5/21
144 b
10/33
90 b
-
17. Kopáček Marek & Hrubá Zuzana
MZ Dance Team (CZ)
334 11/26
78 b
- 12/33
68 b
- 6/21
126 b
13/33
62 b
-
18. Tománek Jonáš & Růžičková Lucie
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
270 1/26
270 b
- - - - - -
19. Přibyl Filip & Kopecká Laura
COOL DANCE (CZ)
266 - 13/23
53 b
27/33
30 b
8/27
100 b
11/21
62 b
16/33
51 b
-
20. Svěntý Mikuláš & Procházková Julia
TK Olymp Olomouc (CZ)
252 - - 20/33
39 b
16/27
48 b
- 11/33
78 b
9/20
87 b
21. Vengrynský Petr & Vondřejcová Sára
MZ Dance Team (CZ)
252 7/26
135 b
7/23
117 b
- - - - -
22. Florian Daniel & Kasalová Linda
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
232 16/26
51 b
14/23
49 b
15/33
54 b
11/27
73 b
13/21
49 b
15/33
54 b
-
23. Polášek Adam & Naďová Dominika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
221 - 17/23
42 b
21/33
36 b
12/27
63 b
- 20/33
38 b
10/20
78 b
24. Michálek Lukáš & Osičková Hana
KST Silueta Praha (CZ)
208 - 18/23
38 b
30/33
30 b
13/27
57 b
- 18/33
45 b
11/20
68 b
25. Petráš Jan & Petrášová Veronika
TK Trend Ostrava (CZ)
207 9/26
96 b
10/23
78 b
23/33
33 b
- - - -
26. Felcman Matyáš & Bobková Barbora
TK Fortuna Zlín (CZ)
203 4/26
203 b
- - - - - -
27. Kolák Albert & Průšová Alexandra
Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ)
164 21/26
36 b
18/23
38 b
- 21/27
34 b
17/21
37 b
30/33
30 b
13/20
53 b
28. Petřík Josef & Malíková Kateřina
TK Gradace Kroměříž (CZ)
163 - - 25/33
30 b
20/27
36 b
- 20/33
38 b
12/20
59 b
29. Novák Petr & Hrnčiríková Vendulka
TK Gradace Kroměříž (CZ)
158 6/26
158 b
- - - - - -
30. Lasík Adam & Rabihová Nicol
TK Admira (CZ)
145 - - - 19/27
39 b
17/21
37 b
31/33
30 b
18/20
39 b
31. Čadílek Adam & Blokešová Anna
TK Olymp Olomouc (CZ)
134 - - 19/33
42 b
15/27
50 b
- 19/33
42 b
-
32. Klapuch Matěj & Bakhtary Barbora
Dance studio Ostrava (CZ)
121 26/26
30 b
21/23
31 b
31/33
30 b
24/27
29 b
- 29/33
30 b
-
33. Mašek Štěpán & Högerová Zuzana
MZ Dance Team (CZ)
121 13/26
62 b
12/23
59 b
- - - - -
34. Hodný Dominik & Waldhauserová Nikola
TK Sparta Praha (CZ)
119 - 15/23
47 b
- - 10/21
72 b
- -
35. Hruška Štěpán & Látalová Valerie
TK Olymp Olomouc (CZ)
115 - - 24/33
32 b
18/27
42 b
16/21
41 b
- -
36. Piesche Tadeáš & Vykoukalová Sabina
Altadance Sport (CZ)
112 - - - - 20/21
31 b
23/33
33 b
14/20
48 b
37. Routa Ondřej & Větrovská Petra
TK Sparta Praha (CZ)
109 - - - 22/27
32 b
14/21
46 b
24/33
31 b
-
38. Bejr Michael & Procházková Sofie
COOL DANCE (CZ)
102 - 20/23
34 b
- - - 12/33
68 b
-
39. Vild Jan & Epsteinová Sofie
COOL DANCE (CZ)
95 - 16/23
44 b
16/33
51 b
- - - -
40. Kotronias Patrik & Plischkeová Valentýna
TK Koškovi Liberec (CZ)
95 - - - 23/27
31 b
19/21
34 b
26/33
30 b
-
41. Blažek Vojtěch & Neradová Adéla
TSK Salta Benešov (CZ)
89 - - - - 12/21
54 b
22/33
35 b
-
42. Sokol Jan & Ondráčková Adéla
KST Next Šumperk (CZ)
88 - - 29/33
30 b
25/27
28 b
- 27/33
30 b
-
43. Dufka Petr & Kolenková Alexandra
TK Rokaso Uherské Hradiště (CZ)
73 - - - - - 32/33
30 b
16/20
43 b
44. Mašek Štěpán & Svojtková Tereza
MZ Dance Team (CZ)
73 - - - - 15/21
43 b
27/33
30 b
-
45. Stržínek Filip & Knotová Markéta
TK Fortuna Zlín (CZ)
62 - - - 25/27
28 b
- - 20/20
34 b
46. Smolucha Jakub & Šubertová Rebecca
TK Astra Praha (CZ)
62 23/26
33 b
23/23
29 b
- - - - -
47. Krajča Kryštof & Fialová Eliška
TK Olymp Olomouc (CZ)
61 - - 26/33
30 b
- - 24/33
31 b
-
48. Pecháček Petr & Strašáková Natálie
TK Henzély-Swing (CZ)
58 - - 33/33
30 b
27/27
28 b
- - -
49. Čadílek Adam & Holíková Vanesa
TK Olymp Olomouc (CZ)
54 15/26
54 b
- - - - - -
50. Přikryl František & Horňáková Barbora
TK Gradace Kroměříž (CZ)
53 - - - 14/27
53 b
- - -
51. Jackuliak Erik & Obertova Timea
Faber dance team (SVK)
48 - - - - - - 14/20
48 b
52. Herman David & Koštovalová Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
48 17/26
48 b
- - - - - -
53. Kapitán Filip & Vejrostová Jolana
TK Gradace Kroměříž (CZ)
47 - - 17/33
47 b
- - - -
54. Kuniak Oliver & Nemravova Valentina
Pegafun (SVK)
45 - - - 17/27
45 b
- - -
55. Szmek Antonín & Suszková Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
45 18/26
45 b
- - - - - -
56. Bečica Vojtěch & Michálková Kristýna
KST Swing Kroměříž (CZ)
43 - - - - - - 16/20
43 b
57. Petečel Alexej & Štěpánková Monika
Danza Brno (CZ)
42 19/26
42 b
- - - - - -
58. Bělík David & Havlíčková Kateřina
Danza Brno (CZ)
39 20/26
39 b
- - - - - -
59. Patráš Peter & Šmondrková Izabela
Fáber Dance Team Slovakia (SVK)
36 - - - - - - 19/20
36 b
60. Badej Michal & Ivankova Anastasia
TK MDK Sokolov (CZ)
35 22/26
35 b
- - - - - -
61. Bortlík Adam & Doležalová Adéla
TK ÚAMK Sport Agency Praha (CZ)
35 - - 22/33
35 b
- - - -
62. Vybíral Šimon & Dohoráková Nikol
TK Gradace Kroměříž (CZ)
32 24/26
32 b
- - - - - -
63. Tsepelev Maxim & Skalková Anna
TK Olymp Olomouc (CZ)
30 - - - - - 32/33
30 b
-
64. Balcárek Tomáš & Marešová Martina
TŠ Atak Tábor (CZ)
30 - - 31/33
30 b
- - - -
65. Vernársky Martin & Macková Linda
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA (SVK)
30 25/26
30 b
- - - - - -
66. Kneschke Alexandr & Donici Evelina
COOL DANCE (CZ)
30 - - 28/33
30 b
- - - -
67. Hošek Matyáš & Klementová Michaela
KAT Zbraslav (CZ)
30 - 22/23
30 b
- - - - -
68. Vávra Jan & Kavková Valerie
TK KZMJ Jičín (CZ)
29 - - - - 21/21
29 b
- -