zpět na seznam všech analýz

Taneční liga

Tento neoficiální žebříček soutěží Taneční ligy navazuje na dříve realizovaný způsob vyhodnocování soutěží Taneční ligy ČSTS.

Do výsledků Taneční ligy se započítávají výsledky vždy celého tanečního páru. V případě změny partnerky či partnera se získané body nepřipočítávají k bodům v minulosti již získaným v jiném složení páru.

Po najetí na datum konání soutěže se vám zobrazí místo konání a název soutěže.

Pořadí Pár Body
celkem
7. 4. 2. 6. 26. 8. 22. 9. 10. 11. 24. 11. 1. 12.
1. Hlaváč Marian & Maturová Tereza
TK Trend Ostrava (CZ)
936 1/25
252 b
1/25
270 b
2/23
198 b
1/18
216 b
- - -
2. Hlawiczka Martin & Škňouřil Joanna
TK Marendi (CZ)
787 3/25
210 b
3/25
225 b
- - - 6/28
137 b
2/23
215 b
3. Zíma Jakub & Bernátová Natálie
COOL DANCE (CZ)
758 4/25
189 b
6/25
158 b
- - 1/28
216 b
3/28
195 b
-
4. Boldiš Tomáš & Glistová Marie
TK Trend Ostrava (CZ)
647 - - - 2/18
198 b
- 2/28
215 b
1/23
234 b
5. Králíček Šimon & Kosková Nela
TK Gradace Kroměříž (CZ)
599 6/25
147 b
9/25
96 b
8/23
90 b
3/18
180 b
- - 4/23
176 b
6. Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
TK Olymp Olomouc (CZ)
531 - - - - 3/28
180 b
5/28
156 b
3/23
195 b
7. Braš Daniel & Glistová Marie
TK Trend Ostrava (CZ)
479 2/25
231 b
2/25
248 b
- - - - -
8. Kirnig Tomáš & Konečná Klára
LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
464 16/25
47 b
13/25
62 b
10/23
67 b
4/18
162 b
- 8/28
98 b
6/23
137 b
9. Dobruský Patrik & Nováková Veronika
COOL DANCE (CZ)
435 - - - - 4/28
162 b
7/28
117 b
5/23
156 b
10. Jodl David & Faltusová Klára
MZ Dance Team (CZ)
421 - 9/25
96 b
7/23
108 b
5/18
144 b
13/28
49 b
10/28
73 b
-
11. Burant Jan & Plachá Eliška
MZ Dance Team (CZ)
413 7/25
126 b
8/25
113 b
9/23
80 b
- 10/28
67 b
9/28
87 b
9/23
87 b
12. Klápa Adam & Krásová Aneta
TK Maestro (CZ)
384 8/25
105 b
- 13/23
48 b
6/18
126 b
9/28
80 b
- 10/23
73 b
13. Kiršner Mario & Golombová Adéla
LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
356 - 5/25
180 b
- - - 4/28
176 b
-
14. Pallas Kryštof & Hendrychová Hana
COOL DANCE (CZ)
326 16/25
47 b
19/25
41 b
6/23
126 b
7/18
99 b
12/28
54 b
17/28
42 b
15/23
47 b
15. Chmel Filip & Dunajová Štěpánka
TAK Dance KROK (CZ)
309 - - 10/23
67 b
- 5/28
144 b
- 8/23
98 b
16. Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
307 18/25
42 b
- 5/23
144 b
14/18
45 b
14/28
45 b
16/28
44 b
10/23
73 b
17. Fried Martin & Vondřejcová Sára
TK Sparta Praha (CZ)
302 - - - - 6/28
126 b
12/28
59 b
7/23
117 b
18. Mistr Rudolf & Indráčková Monika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
278 11/25
73 b
11/25
78 b
12/23
54 b
12/18
54 b
- 10/28
73 b
-
19. Kummer Michal & Řeháková Petra
TK Gradace Kroměříž (CZ)
273 9/25
89 b
16/25
51 b
13/23
48 b
9/18
80 b
20/28
31 b
18/28
38 b
13/23
53 b
20. Gajdoš Ondřej & Růžičková Zuzana
TK Koškovi Liberec (CZ)
257 - 18/25
45 b
15/23
41 b
10/18
72 b
7/28
99 b
- -
21. Brück Jakub & Makarenko Marina
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
234 - - - - - 1/28
234 b
-
22. Brück Jakub & Riebauerová Anna
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
216 - - 1/23
216 b
- - - -
23. Boldiš Tomáš & Rezková Julie
MZ Dance Team (CZ)
203 - 4/25
203 b
- - - - -
24. Braš Daniel & Hrnčiríková Vendulka
TK Trend Ostrava (CZ)
198 - - - - 2/28
198 b
- -
25. Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
180 - - 3/23
180 b
- - - -
26. Rambousek Richard & Bulířová Veronika
COOL DANCE (CZ)
175 15/25
50 b
15/25
54 b
15/23
41 b
- 21/28
29 b
22/28
30 b
-
27. Kvapil Tomáš & Musilová Ellen
MZ Dance Team (CZ)
174 - - 19/23
34 b
7/18
99 b
16/28
41 b
- -
28. Zaorálek Jakub & Kolmanová Barbora
KST Swing Kroměříž (CZ)
168 5/25
168 b
- - - - - -
29. Metlický Jan & Kasalová Ela
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
162 - - 4/23
162 b
- - - -
30. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
COOL DANCE (CZ)
157 9/25
89 b
12/25
68 b
- - - - -
31. Hošek Lukáš & Dobrozemská Veronika
Taneční Studio Vítkovice (CZ)
156 - - - 13/18
49 b
23/28
26 b
15/28
47 b
20/23
34 b
32. Martínek Lukáš & Duchková Beata
TK Admira (CZ)
152 - 17/25
48 b
- - 14/28
45 b
- 12/23
59 b
33. Poremski Petr & Homolová Vendula
Dance studio Ostrava (CZ)
151 21/25
33 b
- 15/23
41 b
16/18
41 b
- - 19/23
36 b
34. Vlk Jan & Vlková Eliška
Dance Studio Starlight (CZ)
148 - - 22/23
28 b
11/18
62 b
24/28
25 b
24/28
27 b
21/23
31 b
35. Lorenc Vít & Barochová Tereza
MZ Dance Team (CZ)
135 - 7/25
135 b
- - - - -
36. Appl Hynek & Applová Pavlína
TK Henzély-Swing (CZ)
131 21/25
33 b
24/25
32 b
20/23
30 b
18/18
36 b
28/28
24 b
28/28
26 b
-
37. Munzar Tomáš & Mottlová Eliška
MZ Dance Team (CZ)
131 25/25
28 b
21/25
36 b
- - - 25/28
26 b
17/23
41 b
38. Szmek Antonín & Suszková Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
130 - - 18/23
36 b
14/18
45 b
- - 14/23
49 b
39. Slovák Daniel & Linhová Kristýna
KST Silueta Praha (CZ)
128 20/25
36 b
22/25
35 b
- - 22/28
28 b
23/28
29 b
-
40. Doležal Radek & Folcová Nikola
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
122 13/25
57 b
- - - 19/28
34 b
21/28
31 b
-
41. Stříteský Vojtěch & Netolická Michaela
COOL DANCE (CZ)
116 - - - - 10/28
67 b
14/28
49 b
-
42. Skalický Pavel & Holíková Vanesa
Infinity Dance Team (CZ)
115 - - - - 18/28
36 b
18/28
38 b
17/23
41 b
43. Bushuev Timofey & Hrubá Veronika
MZ Dance Team (CZ)
99 - - - - 7/28
99 b
- -
44. Kapitán Filip & Vejrostová Jolana
TK Gradace Kroměříž (CZ)
94 - - - - 27/28
24 b
26/28
26 b
16/23
44 b
45. Vengrynský Petr & Stehnová Eliška
MZ Dance Team (CZ)
91 - - - - 17/28
38 b
13/28
53 b
-
46. Brožovský Jan & Stehnová Eliška
TK Astra Praha (CZ)
83 14/25
53 b
- 20/23
30 b
- - - -
47. Herman David & Koštovalová Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
64 - - - - - 20/28
34 b
22/23
30 b
48. Skalický Pavel & Šubová Anna
TK Starlet Brno (CZ)
64 23/25
31 b
23/25
33 b
- - - - -
49. Mikula Matěj & Beňová Samanta
KST Swing Kroměříž (CZ)
63 12/25
63 b
- - - - - -
50. Makovec Daniel & Borovková Michaela
MZ Dance Team (CZ)
57 - 14/25
57 b
- - - - -
51. Cimr Tomáš & Nováková Veronika
TŠ Novákovi Kutná Hora (CZ)
56 - 25/25
30 b
23/23
26 b
- - - -
52. Kolář Lukáš & Affašová Jasmína
KST Silueta Praha (CZ)
53 - - - - 25/28
24 b
- 23/23
29 b
53. Juhás Ladislav & Arnoldová Barbora
MZ Dance Team (CZ)
50 - - - - 26/28
24 b
27/28
26 b
-
54. Novotný Jakub & Nebeská Karolína
COOL DANCE (CZ)
41 - 19/25
41 b
- - - - -
55. Vilášek Jan & Paskerová Viktorie
TK Trend Ostrava (CZ)
39 19/25
39 b
- - - - - -
56. Juřeník Tomáš & Matýsková Adriana
LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ)
38 - - - 17/18
38 b
- - -
57. Fried Martin & Vaňáčová Johana
TK Sparta Praha (CZ)
29 24/25
29 b
- - - - - -