zpět na seznam všech analýz

Taneční liga

Tento neoficiální žebříček soutěží Taneční ligy navazuje na dříve realizovaný způsob vyhodnocování soutěží Taneční ligy ČSTS.

Do výsledků Taneční ligy se započítávají výsledky vždy celého tanečního páru. V případě změny partnerky či partnera se získané body nepřipočítávají k bodům v minulosti již získaným v jiném složení páru.

Po najetí na datum konání soutěže se vám zobrazí místo konání a název soutěže.

Pořadí Pár Body
celkem
7. 4. 2. 6. 26. 8. 22. 9. 10. 11. 24. 11. 1. 12.
1. Burant Jan & Plachá Eliška
MZ Dance Team (CZ)
915 1/14
234 b
2/19
231 b
4/25
189 b
- 1/26
234 b
4/28
189 b
1/19
216 b
2. Králíček Šimon & Kosková Nela
TK Gradace Kroměříž (CZ)
761 3/14
195 b
4/19
189 b
7/25
126 b
2/15
215 b
- - 4/19
162 b
3. Klápa Adam & Krásová Aneta
TK Maestro (CZ)
733 2/14
215 b
- 6/25
147 b
3/15
195 b
4/26
176 b
- 5/19
144 b
4. Metlický Jan & Kasalová Ela
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
696 - - 2/25
231 b
1/15
234 b
- 2/28
231 b
-
5. Rambousek Richard & Bulířová Veronika
COOL DANCE (CZ)
606 5/14
156 b
5/19
168 b
9/25
94 b
- 5/26
156 b
7/28
126 b
-
6. Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
TK Olymp Olomouc (CZ)
605 - - - - 2/26
215 b
3/28
210 b
3/19
180 b
7. Jodl David & Faltusová Klára
MZ Dance Team (CZ)
589 - 3/19
210 b
8/25
105 b
4/15
176 b
8/26
98 b
9/28
94 b
-
8. Kummer Michal & Řeháková Petra
TK Gradace Kroměříž (CZ)
551 4/14
176 b
6/19
147 b
13/25
55 b
5/15
156 b
13/26
53 b
13/28
57 b
10/19
72 b
9. Los Chovanec Oliver & Šáchová Tina
iDance Studio (CZ)
534 - - 5/25
168 b
- - 5/28
168 b
2/19
198 b
10. Brück Jakub & Riebauerová Anna
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
504 - 1/19
252 b
1/25
252 b
- - - -
11. Fried Martin & Vondřejcová Sára
TK Sparta Praha (CZ)
468 - - - - 3/26
195 b
6/28
147 b
6/19
126 b
12. Mistr Rudolf & Indráčková Monika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
397 7/14
108 b
8/19
105 b
10/25
79 b
10/15
78 b
- 8/28
105 b
-
13. Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
TK Olymp Olomouc (CZ)
382 - 7/19
126 b
13/25
55 b
7/15
117 b
- 10/28
84 b
-
14. Mrázek Viktor & Vykydalová Veronika
Klub Tanečního Sportu Šumperk (CZ)
378 10/14
78 b
12/19
63 b
- 6/15
137 b
10/26
73 b
11/28
73 b
8/19
90 b
15. Kočař Dušan & Rudy Šarlota
iDance Studio (CZ)
309 - - 10/25
79 b
- 12/26
59 b
12/28
63 b
7/19
108 b
16. Huvar Jakub & Marková Alexa
Dance studio Ostrava (CZ)
287 12/14
59 b
- 15/25
50 b
8/15
98 b
18/26
39 b
18/28
42 b
9/19
80 b
17. Brück Jakub & Makarenko Marina
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
252 - - - - - 1/28
252 b
-
18. Gajdoš Ondřej & Růžičková Zuzana
TK Koškovi Liberec (CZ)
250 - 13/19
57 b
19/25
38 b
11/15
68 b
9/26
87 b
- -
19. Doležal Radek & Folcová Nikola
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
225 7/14
108 b
- - - 7/26
117 b
- -
20. Kvapil Tomáš & Musilová Ellen
MZ Dance Team (CZ)
210 - 10/19
79 b
17/25
45 b
13/15
51 b
19/26
35 b
- -
21. Tománek Jonáš & Kosmáková Šárka
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
210 - - 3/25
210 b
- - - -
22. Pallas Kryštof & Hendrychová Hana
COOL DANCE (CZ)
207 13/14
51 b
16/19
48 b
19/25
38 b
12/15
59 b
15/26
47 b
21/28
34 b
13/19
49 b
23. Chmel Filip & Dunajová Štěpánka
TAK Dance KROK (CZ)
198 - - 12/25
63 b
- 10/26
73 b
- 11/19
62 b
24. Juhás Ladislav & Arnoldová Barbora
MZ Dance Team (CZ)
192 - 14/19
53 b
22/25
32 b
15/15
47 b
17/26
42 b
15/28
50 b
-
25. Martínek Lukáš & Duchková Beata
TK Admira (CZ)
183 - 9/19
94 b
- - 19/26
35 b
- 12/19
54 b
26. Kuča Josef & Šeráková Daniela
KAT Zbraslav (CZ)
182 - - 18/25
42 b
9/15
87 b
- 14/28
53 b
-
27. Slovák Daniel & Linhová Kristýna
KST Silueta Praha (CZ)
175 11/14
68 b
17/19
45 b
- - 21/26
31 b
23/28
31 b
-
28. Munzar Tomáš & Mottlová Eliška
MZ Dance Team (CZ)
165 13/14
51 b
15/19
50 b
- - - 24/28
29 b
18/19
35 b
29. Vlk Jan & Vlková Eliška
Dance Studio Starlight (CZ)
147 - - 25/25
28 b
13/15
51 b
22/26
30 b
27/28
28 b
17/19
38 b
30. Fried Martin & Vaňáčová Johana
TK Sparta Praha (CZ)
137 6/14
137 b
- - - - - -
31. Bushuev Timofey & Hrubá Veronika
MZ Dance Team (CZ)
137 - - - - 6/26
137 b
- -
32. Brožovský Jan & Stehnová Eliška
TK Astra Praha (CZ)
135 9/14
87 b
- 16/25
48 b
- - - -
33. Kolář Lukáš & Affašová Jasmína
KST Silueta Praha (CZ)
104 - 19/19
39 b
- - 22/26
30 b
- 18/19
35 b
34. Kapitán Filip & Vejrostová Jolana
TK Gradace Kroměříž (CZ)
104 - - - - 25/26
26 b
22/28
32 b
14/19
46 b
35. Dobruský Patrik & Nováková Veronika
COOL DANCE (CZ)
104 - - - - 24/26
27 b
20/28
36 b
16/19
41 b
36. Stříteský Vojtěch & Netolická Michaela
COOL DANCE (CZ)
97 - - - - 14/26
49 b
16/28
48 b
-
37. Vengrynský Petr & Stehnová Eliška
MZ Dance Team (CZ)
83 - - - - 16/26
44 b
19/28
39 b
-
38. Makovec Daniel & Borovková Michaela
MZ Dance Team (CZ)
79 - 10/19
79 b
- - - - -
39. Provazník Daniel & Florianová Veronika
Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
77 - - 22/25
32 b
- - 17/28
45 b
-
40. Herman David & Koštovalová Eliška
TK Elán Třinec (CZ)
71 - - - - - 25/28
28 b
15/19
43 b
41. Petry Sebastian & Vlčková Lucie
TK Koškovi Liberec (CZ)
57 - - 24/25
29 b
- - 28/28
28 b
-
42. Appl Hynek & Applová Pavlína
TK Henzély-Swing (CZ)
54 - - - - 26/26
26 b
26/28
28 b
-
43. Dobruský Patrik & Netolická Michaela
COOL DANCE (CZ)
42 - 18/19
42 b
- - - - -
44. Vlček Jan & Příplatová Petra
TK Koškovi Liberec (CZ)
34 - - 21/25
34 b
- - - -