zpět na seznam všech analýz

Analýza hodnocení ČSTS soutěží

Tato aplikace slouží pro podrobnější zobrazení výsledků ze soutěží hodnocených pomocí skatingu na domácích soutěžích pořádaných Českým svazem tanečního sportu.

Pro analyzování soutěže je potřeba vložit odkaz na celkové výsledky konkrétní kategorie, odkaz je ve tvaru
https://www.csts.cz/cs/VysledkySouteziPredbezne/Soutez/XXXXXX

 

Poslední analyzované soutěže

Datum konání Soutěž Kategorie Počet párů Detail
28. 1. 2023 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2023
Ostrava
MČR-21-LAT
pohárová soutěž
33 Detail
28. 1. 2023 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2023
Ostrava
MČR-Dospělí-LAT
pohárová soutěž
54 Detail
28. 1. 2023 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2023
Ostrava
MČR-Mládež-LAT
pohárová soutěž
48 Detail
28. 1. 2023 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2023
Ostrava
MČR-Jun-II-LAT
pohárová soutěž
32 Detail
11. 12. 2022 PARDUBICE DANCE OPEN 2022
Pardubice
Dospělí-D-LAT
postupová soutěž
20 Detail
10. 12. 2022 Velká cena MZ Dance Team - 11.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Jun-I-D-STT
postupová soutěž
11 Detail
10. 12. 2022 Velká cena MZ Dance Team - 11.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Děti-II-D-LAT
postupová soutěž
4 Detail
10. 12. 2022 Velká cena MZ Dance Team - 11.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
Praha
Děti-II-D-STT
postupová soutěž
6 Detail
27. 11. 2022 Podzimní pohár ASTRA Praha 2022 - neděle
Praha
Senioři-II-E-STT
postupová soutěž
7 Detail
26. 11. 2022 Listopadová cena města Vyškova 2022
Vyškov
Mládež-B-STT
postupová soutěž
9 Detail
5. 11. 2022 Velká cena města Berouna 2022 - 24. ročník
Beroun
Senioři-II-E-LAT
postupová soutěž
4 Detail
30. 10. 2022 Fuego Cup 2022 - neděle
Říčany
Senioři-II-E-LAT
postupová soutěž
7 Detail
30. 10. 2022 Fuego Cup 2022 - neděle
Říčany
Senioři-I-E-LAT
postupová soutěž
8 Detail
22. 10. 2022 CTS PERFECT CUP 2022 - 1. ročník
Pardubice
Senioři-II-C-STT
postupová soutěž
3 Detail
30. 10. 2022 Fuego Cup 2022 - neděle
Říčany
Senioři-I-C-LAT
postupová soutěž
6 Detail
23. 10. 2022 CTS PERFECT CUP 2022 - 1. ročník
Pardubice
Jun-I-E-STT
postupová soutěž
10 Detail
16. 10. 2022 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Jun-I-E-STT
postupová soutěž
5 Detail
16. 10. 2022 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Děti-II-E-KOMBI
postupová soutěž
5 Detail
16. 10. 2022 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Dospělí-B-STT
postupová soutěž
6 Detail
16. 10. 2022 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Dospělí-E-LAT
postupová soutěž
8 Detail
28. 9. 2022 Ymara Cup - Praha
Strašnice
Dospělí-E-LAT
postupová soutěž
7 Detail
28. 9. 2022 QUICK Dance CUP
Olomouc
Dospělí-D-LAT
postupová soutěž
7 Detail
11. 9. 2022 GRAND PRIX - DANCE FESTIVAL 2022
Hněvčeves
Dospělí-E-LAT
postupová soutěž
14 Detail
12. 6. 2022 Pardubický taneční pohár 2022
Pardubice
Dospělí-E-LAT
postupová soutěž
20 Detail
21. 5. 2022 Olymp Prostějov Cup 2022
Prostějov
Jun-II-C-LAT
postupová soutěž
14 Detail
19. 6. 2022 Jihlavský pohár 15.ročník - PŘEBOR ČOS
Jihlava
Mládež-C-LAT
postupová soutěž
5 Detail
19. 6. 2022 Jihlavský pohár 15.ročník - PŘEBOR ČOS
Jihlava
Jun-II-C-LAT
postupová soutěž
6 Detail
18. 6. 2022 O pohár barona Trencka 2022
BRNO
Jun-II-C-LAT
postupová soutěž
11 Detail
11. 6. 2022 Olešnický střevíc - 3. ročník
Olešnice u Českých Budějovic
Senioři-II-B-LAT
postupová soutěž
3 Detail
11. 6. 2022 Olešnický střevíc - 3. ročník
Olešnice u Českých Budějovic
Senioři-II-A-STT
postupová soutěž
6 Detail
5. 6. 2022 KOMETA SERIES
Brno
Jun-II-C-LAT
postupová soutěž
16 Detail
4. 6. 2022 Jaro a Jaro Junior 2022
Mikulov
Jun-II-C-STT
postupová soutěž
8 Detail
21. 5. 2022 Grand Prix Auterlitz 2022 1.část
Šlapanice
Dospělí-A-LAT
postupová soutěž
20 Detail
22. 5. 2022 Grand Prix Auterlitz 2022 2.část
Šlapanice
Dospělí-B-LAT
postupová soutěž
8 Detail
20. 5. 2022 Cena primátora Statutárního města Kladna - soutěž pro pozvané páry
Kladno
Dospělí-B,A,M-LAT
pohárová soutěž
12 Detail
21. 5. 2022 Cena města Chebu
Cheb
Dospělí-B-LAT
postupová soutěž
4 Detail
21. 5. 2022 Cena města Chebu
Cheb
Dospělí-C-STT
postupová soutěž
4 Detail
22. 5. 2022 Cena města Skalná
Skalná
Dospělí-B-LAT
postupová soutěž
4 Detail
22. 5. 2022 Cena města Skalná
Skalná
Dospělí-C-STT
postupová soutěž
6 Detail
21. 5. 2022 O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska
Jičín
Senioři-I-D-LAT
postupová soutěž
6 Detail
15. 5. 2022 Litoměřický kalich
Litoměřice
Senioři-I-D-STT
postupová soutěž
8 Detail
15. 5. 2022 Litoměřický kalich
Litoměřice
Senioři-II-D-STT
postupová soutěž
8 Detail
19. 12. 2021 Mistrovství Prahy, Taneční liga 2021 - Memoriál Jana Nekoly
Praha 2
Dospělí-E-LAT
postupová soutěž
17 Detail
24. 4. 2022 KOMETA SERIES
Brno
Jun-II-D-STT
postupová soutěž
8 Detail
24. 4. 2022 KOMETA SERIES
Brno
Jun-I-D-STT
postupová soutěž
5 Detail
9. 4. 2022 Jarní cena NKC Nové Strašecí
Nové Strašecí
Dospělí-C-STT
postupová soutěž
8 Detail
24. 4. 2022 SPARTA CUP 2022 - Festival dětí a mládeže
Praha
Senioři-II-A-STT
postupová soutěž
6 Detail
24. 4. 2022 KOMETA SERIES
Brno
Dospělí-C-STT
postupová soutěž
12 Detail
2. 4. 2022 TREND CUP 2022 - TL Juniorů a mládeže
Ostrava
Senioři-II-D-STT
postupová soutěž
2 Detail
26. 2. 2022 Mistrovství České republiky 2022 v tanečním sportu - standardní tance
Otrokovice
MČR-Dospělí-STT
pohárová soutěž
56 Detail
18. 12. 2021 Ghepardo Open
Kladno
Dospělí-D-STT
postupová soutěž
6 Detail
28. 11. 2021 Zimní Sparta CUP 2021
Praha
Senioři-II-A-STT
postupová soutěž
10 Detail
12. 12. 2021 Vánoce ve Starletu
BRNO
Senioři-I-E-STT
postupová soutěž
12 Detail
12. 12. 2021 Vánoce ve Starletu
BRNO
Senioři-II-E-STT
postupová soutěž
11 Detail
24. 8. 2019 30 let Olympu - Taneční liga města Olomouce - Dolany
Véska
TL-Jun-II-STT
taneční liga
17 Detail
7. 9. 2019 Dvectis Kometa Cup 2019
Brno
SuperTL-Jun-II-STT
taneční liga
35 Detail
20. 11. 2021 Vánoční cena 14.ročník
Jihlava
Mládež-D-STT
postupová soutěž
3 Detail
6. 11. 2021 Velká cena města Berouna 2021 - 23. ročník
Beroun
Dospělí-D-STT
postupová soutěž
9 Detail
20. 11. 2021 Vánoční cena 14.ročník
Jihlava
Dospělí-D-LAT
postupová soutěž
5 Detail
17. 11. 2021 O cenu města Jičína
Jičín
Senioři-I-E-STT
postupová soutěž
8 Detail
17. 11. 2021 O cenu města Jičína
Jičín
Senioři-II-E-STT
postupová soutěž
9 Detail
14. 11. 2021 Holický kramflíček 26.ročník
Holice v Čechách
Dospělí-E-LAT
postupová soutěž
10 Detail
6. 11. 2021 51. Mezinárodní taneční festival 2021 - Mistrovství ČR Senioři a Formace
Ústí nad Labem
MČR-Senioři-I-STT
pohárová soutěž
18 Detail
31. 10. 2021 KOMETA LOW COST - DOSPĚLÍ A
Brno
Dospělí-D-STT
postupová soutěž
3 Detail
31. 10. 2021 KOMETA LOW COST - DOSPĚLÍ A
Brno
Dospělí-E-STT
postupová soutěž
11 Detail
30. 10. 2021 Podzimní cena města Vyškova 2021
Vyškov
Dospělí-D-LAT
postupová soutěž
7 Detail
30. 10. 2021 Podzimní cena města Vyškova 2021
Vyškov
Dospělí-E-STT
postupová soutěž
14 Detail
23. 10. 2021 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Senioři-I-E-STT
postupová soutěž
6 Detail
23. 10. 2021 Mistrovství České republiky 2021 v tanečním sportu
Praha
MČR-Dospělí-STT
pohárová soutěž
62 Detail
24. 10. 2021 Podzimní cena města Kladna
Kladno
Dospělí-C-LAT
postupová soutěž
11 Detail
24. 10. 2021 Podzimní cena města Kladna
Kladno
Mládež-C-LAT
postupová soutěž
14 Detail
5. 9. 2020 Jihlavský pohár 13.ročník
Jihlava
Jun-II-B-STT
postupová soutěž
8 Detail
5. 9. 2020 Jihlavský pohár 13.ročník
Jihlava
Jun-II-B-LAT
postupová soutěž
10 Detail
16. 10. 2021 Cena KTS Příbram
Příbram
Jun-II-E-LAT
postupová soutěž
13 Detail
18. 9. 2021 Taneční festival TK GRADACE 2021 - Taneční liga Juniorů a Mládeže
Kroměříž
Děti-II-D-STT
postupová soutěž
6 Detail
8. 10. 2021 MČR S1 a S2 v 10tancích, Fuego Cup - seniorské CBA
Říčany u Prahy
MČR-Senioři-II-10T
pohárová soutěž
9 Detail
11. 9. 2021 Velká cena města Jihlavy - 25.výročí založení TK Chrisstar
Jihlava
Jun-I-E-STT
postupová soutěž
4 Detail
11. 9. 2021 Velká cena města Jihlavy - 25.výročí založení TK Chrisstar
Jihlava
Jun-I-E-LAT
postupová soutěž
5 Detail
16. 10. 2021 Cena KTS Příbram
Příbram
Děti-II-D-LAT
postupová soutěž
5 Detail
16. 10. 2021 Cena KTS Příbram
Příbram
Jun-I-D-STT
postupová soutěž
9 Detail
9. 10. 2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup 2021 - Taneční liga Juniorů a Mládeže
Říčany u Prahy
TL-Mládeže-LAT
taneční liga
30 Detail
10. 10. 2021 Pardubický taneční pohár
Pardubice
Mládež-B-STT
postupová soutěž
4 Detail
2. 10. 2021 Podzimní Cup 2021
Zdounky u Kroměříže
Dospělí-D-LAT
postupová soutěž
9 Detail
10. 10. 2021 44. Říčanský pohár / Fuego Cup 2021 - Supertaneční liga Seniorů
Říčany u Prahy
Dospělí-B-LAT
postupová soutěž
12 Detail
28. 9. 2021 Olešnický střevíc - 2. ročník
Olešnice u Českých Budějovic
Senioři-II-A-STT
postupová soutěž
10 Detail
28. 9. 2021 Olešnický střevíc - 2. ročník
Olešnice u Českých Budějovic
Senioři-II-B-LAT
postupová soutěž
8 Detail
4. 9. 2021 Chvaletický pohár
Chvaletice
Dospělí-B-STT
postupová soutěž
13 Detail
28. 9. 2021 Velká cena MZ Dance Team - FDM - Memoriál Aloise Dvořáka - Supertaneční liga
Praha
SuperTL-Dospělí-LAT
taneční liga
52 Detail
10. 4. 2021 Českomoravský pohár
Bílovec
S-profi-Jun-I-STT
pohárová soutěž
12 Detail
10. 4. 2021 Českomoravský pohár
Bílovec
S-profi-Dospělí-LAT
pohárová soutěž
19 Detail
10. 4. 2021 Českomoravský pohár
Bílovec
S-profi-Dospělí-STT
pohárová soutěž
13 Detail
29. 8. 2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce
Šternberk
TL-Dospělí-LAT
taneční liga
35 Detail
29. 8. 2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce
Šternberk
TL-Dospělí-STT
taneční liga
29 Detail
30. 8. 2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce
Šternberk
TL-Jun-I-STT
taneční liga
26 Detail
30. 8. 2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce
Šternberk
TL-Jun-I-LAT
taneční liga
32 Detail
30. 8. 2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce
Šternberk
TL-Mládeže-STT
taneční liga
33 Detail
30. 8. 2020 Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2020 - Taneční liga města Olomouce
Šternberk
TL-Mládeže-LAT
taneční liga
35 Detail
11. 1. 2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Kroměříž
Jun-I-C-STT
postupová soutěž
10 Detail
11. 1. 2020 O CUKROVOU ČÍŠI 2020
Kroměříž
Jun-I-E-STT
postupová soutěž
12 Detail
16. 2. 2020 MIA CUP
Tvoršovice
TL-Mládeže-STT
taneční liga
16 Detail
22. 2. 2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
Říčany
SuperTL-Sen-III-STT
taneční liga
23 Detail
22. 2. 2020 Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
Říčany
Senioři-I-A-STT
postupová soutěž
10 Detail
14. 12. 2019 CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých
Ostrava a.s.
SuperTL-Dospělí-STT
taneční liga
26 Detail
12. 1. 2020 Velká cena města Brna - postupová soutěž třídy A
BRNO
Senioři-III-B-STT
postupová soutěž
4 Detail
19. 1. 2020 CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
Dvůr Králové nad Labem
Senioři-II-B-STT
postupová soutěž
6 Detail
16. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
Senioři-II-B-LAT
postupová soutěž
8 Detail
23. 11. 2019 Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota
Praha
Senioři-II-B-LAT
postupová soutěž
5 Detail
20. 10. 2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství ČECH 2019
Hradec Králové
Senioři-I-B-LAT
postupová soutěž
5 Detail
20. 10. 2019 GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství ČECH 2019
Hradec Králové
Senioři-II-A-STT
postupová soutěž
8 Detail
2. 11. 2019 50. Mezinárodní taneční festival 2019 - Mistrovstv
Ústí nad Labem
MČR-Senioři-II-STT
pohárová soutěž
26 Detail
2. 11. 2019 50. Mezinárodní taneční festival 2019 - Mistrovstv
Ústí nad Labem
MČR-Senioři-I-STT
pohárová soutěž
23 Detail
7. 9. 2019 Dvectis Kometa Cup 2019
Brno
SuperTL-Dospělí-LAT
taneční liga
41 Detail
22. 9. 2018 Velká cena ČECH a Mistrovství ČECH 2018
Hradec Králové
Senioři-I-C-STT
postupová soutěž
10 Detail
23. 6. 2019 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Senioři-II-B-STT
postupová soutěž
4 Detail
23. 6. 2019 Jilemnický taneční pohár
Jilemnice
Senioři-I-B-STT
postupová soutěž
6 Detail
22. 6. 2019 Trutnov Open 17.ročník
Trutnov
TL-Dospělí-LAT
taneční liga
18 Detail
11. 5. 2019 TANEČNÍ LIGA JUNIORŮ, MLÁDEŽE A SENIORŮ 2019
Třinec
TL-Senioři-I-STT
taneční liga
13 Detail
11. 5. 2019 TANEČNÍ LIGA JUNIORŮ, MLÁDEŽE A SENIORŮ 2019
Třinec
TL-Senioři-II-STT
taneční liga
17 Detail
13. 4. 2019 Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT
Spytihněv u Zlína
Mládež-B-STT
postupová soutěž
11 Detail
31. 3. 2019 Velká cena města Brna - postupová soutěž třídy A
BRNO
Senioři-II-A-STT
postupová soutěž
11 Detail
10. 3. 2019 Jarní Pohár Astra Praha 2019 - neděle
Praha
Dospělí-C-STT
postupová soutěž
14 Detail
16. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
Jun-I-E-LAT
postupová soutěž
13 Detail
16. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
Jun-II-D-STT
postupová soutěž
14 Detail
17. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
Senioři-I-D-STT
postupová soutěž
11 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Jun-LAT-4.páry
soutěž družstev
10 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Jun-LAT-3.páry
soutěž družstev
10 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Jun-LAT-2.páry
soutěž družstev
10 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Jun-LAT-1.páry
soutěž družstev
10 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Dospělí-LAT-4.páry
soutěž družstev
17 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Dospělí-LAT-3.páry
soutěž družstev
17 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Dospělí-LAT-2.páry
soutěž družstev
17 Detail
24. 2. 2019 Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích družstev - Zlín 2019
Zlín
Dospělí-LAT-1.páry
soutěž družstev
17 Detail
16. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
SuperTL-Sen-I-STT
taneční liga
24 Detail
17. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
Dospělí-A-LAT
postupová soutěž
19 Detail
17. 2. 2019 Říčanský pohár 2019 - 42. ročník
Říčany
Jun-II-B-STT
postupová soutěž
7 Detail
2. 2. 2019 Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance
Praha
Jun-I-STT
pohárová soutěž
30 Detail
2. 2. 2019 Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance
Praha
Jun-II-STT
pohárová soutěž
36 Detail
2. 2. 2019 Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance
Praha
Mládež-STT
pohárová soutěž
30 Detail
2. 2. 2019 Mistrovství České republiky 2019 v tanečním sportu - standardní tance
Praha
Do
18) pohárová
0 Detail
12. 1. 2019 O CUKROVOU ČÍŠI 2019
Kroměříž
Jun-I-D-STT
postupová soutěž
10 Detail
22. 12. 2018 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Dospělí-A-STT
postupová soutěž
6 Detail
22. 12. 2018 Vánoční cena města Rokycan
Rokycany
Dospělí-A-LAT
postupová soutěž
8 Detail
30. 9. 2018 Plzeň 2018 - GP Parkhotelu Plzeň
Plzeň
Dospělí-A-LAT
postupová soutěž
10 Detail
24. 11. 2018 Dvectis Kometa Cup 2018
Brno
SuperTL-Dospělí-STT
taneční liga
48 Detail
9. 12. 2018 Zimní SPARTA CUP 2018
Praha
Dospělí-B,A,M-STT
pohárová soutěž
8 Detail
13. 10. 2018 Podještědský pohár - 49. ročník
Liberec 14
Dospělí-A-STT
postupová soutěž
14 Detail
13. 10. 2018 Podještědský pohár - 49. ročník
Liberec 14
TL-Dospělí-STT
taneční liga
26 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Dospělí-STT
taneční liga
24 Detail
8. 12. 2018 Kamenický pohár
Kamenice u Prahy
TL-Dospělí-STT
taneční liga
26 Detail
8. 12. 2018 Kamenický pohár
Kamenice u Prahy
TL-Dospělí-LAT
taneční liga
31 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
Jun-II-C-STT
postupová soutěž
15 Detail
11. 11. 2018 Podzimní pohár města Kladna
Kladno
Senioři-I-C-STT
postupová soutěž
9 Detail
11. 11. 2018 Danza LIFE! Cup
Brno
Dospělí-D-LAT
postupová soutěž
6 Detail
20. 10. 2018 Cena Společenského centra Týnec nad Sázavou a TSK SALTA Benešov
Týnec nad Sázavou
Senioři-I-C-STT
postupová soutěž
6 Detail
28. 10. 2018 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
Mladá Boleslav
TL-Dospělí-STT
taneční liga
35 Detail
1. 12. 2018 Jesenický pohár 2018 - 12. ročník
Jesenice (u Prahy)
Dospělí-B-STT
postupová soutěž
12 Detail
11. 11. 2018 Danza LIFE! Cup
Brno
Dospělí-D-STT
postupová soutěž
4 Detail
28. 10. 2018 Kometa LOW COST
Brno
Dospělí-E-STT
postupová soutěž
12 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Mládeže-LAT
taneční liga
23 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Mládeže-STT
taneční liga
19 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Jun-II-LAT
taneční liga
26 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Jun-II-STT
taneční liga
20 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Jun-I-LAT
taneční liga
31 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Jun-I-STT
taneční liga
21 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Dospělí-LAT
taneční liga
28 Detail
1. 12. 2018 Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018
Kroměříž
TL-Dospělí-STT
taneční liga
24 Detail

Magazín

Cesta šampióna

Cesta šampióna - titulní obrázek
K zamyšlení
Veľa z nás chodí na tréningy, berie si individuálne hodiny, ale nie každý sa napokon stane šampiónom. Napriek tomu, že by sa nimi najradšej stali všetci.…
27.02.2019 Mikhail Radchenko, preklad: Zuzana Sedmáková